Kursy / Prawo Jazdy Kategoria B

cena kursu: 3000 zł*

Kategoria B uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, pojazdem z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t, ciągnikiem rolniczym bez przyczep.

 • Kurs możesz rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia.
 • Wykłady teoretyczne odbywają się w:
  poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek od 17.15 do 20.00 w naszym biurze, natomiast jazdy zaczynają się na placu manewrowym (ul. Lubeckiego).
 • W trakcie kursu w każdej chwili możesz zmienić instruktora bez podania przyczyny -
  wystarczy przyjść do naszego biura, a my rozpiszemy jazdy z innym instruktorem(ką).
 • Zapraszamy również na jazdy doszkalające w cenie 100 zł za godzinę.
*koszt kursu można rozłożyć na 3 raty
(oprocentowanie 0%)
Pojazdami szkoleniowymi są:
Renault Clio III (identyczne jak na egzaminie państwowym), Fiat Punto Grande, Fiat Panda i Mercedes SLK

Kursy / Kategoria B na automat

cena kursu: 3500 zł*

W Perfect Drive możliwe jest również odbycie kursu kat. B na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów.

 • Kurs możesz rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia.
 • Wykłady teoretyczne odbywają się w:
  poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek od 17.15 do 20.00 w naszym biurze, natomiast jazdy zaczynają się na placu manewrowym (ul. Lubeckiego).
 • W trakcie kursu w każdej chwili możesz zmienić instruktora bez podania przyczyny -
  wystarczy przyjść do naszego biura, a my rozpiszemy jazdy z innym instruktorem(ką).
 • Pojazdem szkoleniowym jest samochód Seat Ibiza. Tym samym samochodem będziesz zdawał egzamin WORD, ponieważ ośrodek nie posiada swoich samochodów z automatyczną skrzynią biegów. Podstawienie samochodu na egzamin to koszt 100 zł (dla osób spoza ośrodka Perfect Drive 150 zł).
 • Zapraszamy również na jazdy doszkalające w cenie 120 zł za godzinę.
*koszt kursu można rozłożyć na 3 raty
(oprocentowanie 0%)
Pojazdem szkoleniowym jest samochód Seat Ibiza.
Tym samym samochodem będziesz zdawał egzamin WORD.

Prawo jazdy kat. B to uprawnienie, które posiada znaczna część kierowców. Planując ubieganie się o prawo jazdy kategorii B, wielu kandydatów wyszukuje informacji na temat kursu na prawo jazdy. Jak wygląda przygotowywanie się do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat. B? Z jakimi kosztami należy się liczyć? I przede wszystkim – jaki wiek uprawnia do rozpoczęcia nauki na prawo jazdy kat. B? Śpieszymy z odpowiedzią na te i jeszcze wiele innych, nurtujących pytań.

O prawo jazdy kategorii B mogą ubiegać się osoby pełnoletnie, czyli te, które w dniu egzaminu państwowego ukończyły 18. rok życia. Warto jednak podkreślić, że samą naukę, czyli kurs na prawo jazdy kat. B, można rozpocząć już trzy miesiące przed wkroczeniem w dorosłość. Jak powszechnie wiadomo, osoby posiadające prawo jazdy kategorii B, są uprawnione do kierowania samochodami osobowymi, użytkowymi oraz dostawczymi do 3,5 tony. Szczególnie kandydaci na kierowców, którzy dopiero rozpoczynają kurs na prawo jazdy kat. B, nie wiedzą jednak, że dokument ten umożliwia kierowanie jeszcze innymi pojazdami.

Prawo jazdy kat. B – cena, szczegóły

Kierowcy z prawem jazdy kat. B mogą prowadzić także małe kampery, samochody z lekkimi przyczepami o masie do 750 kg, motocykle z silnikami do 125 cm3 o największej mocy 11 kW i masie 110 kg, lekkie czterokołowce (quady), maszyny rolnicze (ciągnik, kombajn, pług) oraz maszyny budowlane (walce, koparki, ładowarki kołowe). Co więcej, każda osoba pełnoletnia, bez względu na to, czy posiada prawo jazdy kat. B, czy też nie, zgodnie z polskim prawem może kierować motorowerami o pojemności silnika nie większej niż 50 cm3.

Jak wygląda cena kursu na prawo jazdy kat. B? Szkoła jazdy Perfect Drive w Szczecinie oferuje atrakcyjną ofertę nauki na prawo jazdy kat. B w dwóch wariantach – z klasyczną, manualną skrzynią biegów oraz automatyczną. Cena kursu na prawo jazdy kategorii B zależna jest od wariantu, jaki zostanie wybrany przez kandydata na kierowcę. Warto zaznaczyć, iż koszt kursu na prawo jazdy w Szczecinie można rozłożyć na 3 raty, z oprocentowaniem 0%, co jest opcją niezwykle wygodną dla wielu uczniów szkoły Perfect Drive.

Prawo jazdy Szczecin

Kurs na prawo jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i praktycznej, której łączny wymiar wynosi minimum 60 godzin. Dopiero po zrealizowaniu podstawy programowej, kursant może podejść do egzaminu na prawo jazdy kategorii B. W naszej szkole jazdy w Szczecinie możliwe jest również wykupienie dodatkowych jazd doszkalających, by podczas egzaminu być pewnym zdobytych umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu, by mówić się na pierwsze spotkanie.

Cena kursu zawiera:

30 godzin* wykładów teoretycznych,
w tym kurs pierwszej pomocy
30 godzin* jazd samochodem
Egzamin wewnętrzny
Pomoce
testy egzaminacyjne (książka + CD), znaki drogowe
*Godzina zajęć teoretycznych trwa 45 minut, praktycznych 60 minut - zgodnie z zapisami w ustawie Prawo o Ruchu Drogowym

Jak zapisać się na kurs?

To tylko trzy proste kroki !

zadzwoń do nas i umów się na kurs
(+48) 608 120 120

Masz pytania?

Napisz do nas!

 
×
 
×
Dziękujemy. Twoja wiadomość została wysłana.
Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.